O nas

Nasza firma

Pomagamy w sprzedaży i kupnie nieruchomości nie tylko na terenie Kotliny Kłodzkiej ale i w całym kraju. Jesteśmy obecni na każdym etapie transakcji. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów z dokumentacją. Z nami kupisz i sprzedasz bezpiecznie.

Nasza misja

Obrót nieruchomościami to sposób na życie ale jednocześnie pasja. Cieszymy się z każdej transakcji przeprowadzonej przy naszym udziale. Nasz nadrzędny cel to świadczenie najwyższej jakości obsługi nawet na maksymalnie skomplikowanym szczeblu.
szef

ZACZĘŁO SIĘ OD PASJI DO LUDZI

Jerzy Krajan Szymański

Jerzy Krajan Szymański to doświadczony Radca Handlowy Rynku Nieruchomości oraz nasz Przyjaciel. Założył Polską Giełdę Nieruchomości z pasji do pracy z ludźmi. W swoim fachu osiągnął pełen profesjonalizm i dzielił się zdobytą wiedzą z innymi podczas licznie organizowanych szkoleń.  Rozwiązywał najtrudniejsze sytuacje prawne związane z nieruchomościami klientów. Stworzył ISSN (intensywne systemy sprzedaży nieruchomości) oraz był jedynym pośrednikiem w regionie sprzedającym nieruchomości w systemie aukcyjnym. Aktywnie działał w social mediach jako Radca Handlowy ale również jako przedsiębiorca na rzecz innych przedsiębiorców. W oparciu o Jego wiedzę i doświadczenie działamy aktywnie w branży pośrednictwa sprzedaży i kupna nieruchomości.
Był człowiekiem maksymalnie czerpiącym z życia i dzielącym się swoją pozytywną energią z innymi. Był i będzie dla nas inspiracją do dalszego rozwoju.

Jerzy Krajan Szymański to po prostu nasz najlepszy Szef.

POLSKA GIEŁDA NIERUCHOMOŚCI w kłodzku TWOIM DORADCĄ I EKSPERTEM JUŻ OD ponad 25 LAT!

Polska Giełda Nieruchomości specjalizuje się w organizacji procesu sprzedaży nieruchomości komercyjnych na terenie całego kraju ze szczególnym naciskiem na  systemy intensywnej reklamy i promocji w celu skutecznej penetracji środowisk kupców i inwestorów.
Innowacyjne systemy kompleksowej prezentacji ofert są prowadzone przez wysoko kwalifikowaną kadrę radców handlowych, brokerów i doradców rynku  nieruchomości.

Kwalifikacje i uprawnienia zawodowe potwierdzają studia podyplomowe, certyfikaty szkoleniowe i egzaminy państwowe [licencje zawodowe]. Brokerzy i doradcy rynku nieruchomości z wykształceniem ekonomiczno-prawnym i informatycznym zapewniają wysoką jakość działań marketingowych i zapewniają bezpieczeństwo transakcji.

PGN prowadzi ogólnopolskie portale prezentujące nieruchomości przeznaczone do sprzedaży w oparciu o współpracę z bankami, agencjami inwestycyjnymi, instytucjami leasingowymi i biurami nieruchomości w kraju i zagranicą.

Kancelaria radców handlowych PGN zapewnia profesjonalną obsługę na wszystkich etapach procesu sprzedaży nieruchomości:

– badanie i analiza dokumentów
– szacowanie ceny  i wydawanie opinii o wartości rynkowej
– przygotowanie oferty  i wybór systemu sprzedaży
– organizowanie kompleksowej reklamy i akcji promocyjnej
– prowadzenie sprzedaży w systemie aukcyjnym [licytacje ]
– opracowanie projektów umów przedwstępnych, warunkowych i finalnych
– zabezpieczenie transakcji i rozliczeń finansowych

W systemie kompleksowej reklamy i promocji eksportujemy oferty z systemu PGN na starannie wyselekcjonowane portale ogłoszeniowe z rozszerzeniem prezentacji na kilkadziesiąt witryn informacyjno–reklamowych współpracujących z tymi portalami. Organizujemy także prezentacje na portalach międzynarodowych w wersji angielskiej. System kompleksowej reklamy i promocji przedstawiamy na stronach informacyjnych PGN:

www.reklamanieruchomosci.org

Organizujemy proces sprzedaży obiektów komercyjnych ze szczególnym uwzględnieniem obiektów turystycznych (hotele, pensjonaty). System prezentacji ofert jest tak skonstruowany, że mogą korzystać z niego  zarówno  firmy, samorządy, instytucje publiczne jak i osoby prywatne. Program operacji marketingowej ustalamy indywidualnie dla każdego obiektu zależnie od rodzaju nieruchomości i możliwości finansowych właściciela.

Dzielimy się wiedzą i 25 – letnim doświadczeniem.

Prowadzimy indywidualne szkolenia dla sprzedających i kupujących nieruchomości, udzielamy porad telefonicznych i mailowych, przekazujemy instrukcje i ostrzeżenia. Udzielamy pomocy w sprawach spadkowych i rodzinnych. Badamy na zlecenie dokumenty nieruchomości i dokonujemy analiz zapisów w tych dokumentach. Pomagamy  rozwiązać problemy prawno-organizacyjne. Opracowujemy na zamówienie analizy i opinie o wartości rynkowej nieruchomości. Zajmujemy się diagnozowaniem zjawisk i mechanizmów na rynku nieruchomości (trendy rozwojowe, prognozy cenowe, lokaty kapitałowe, działania inwestycyjne itp.

Zapraszamy do współpracy

Nasi Agenci

Agnieszka Radomska

Agnieszka Radomska

Licencjonowany Radca Handlowy na Rynku Nieruchomości. Lider Polskiej Giełdy Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewnia kompleksową i bezpieczną obsługę transakcji. Licencja zawodowa nr 8108.
Jacek Łastowski

Jacek Łastowski

Doradca Rynku Nieruchomości PGN. Nasz specjalista ds. kupna i sprzedaży nieruchomości. Odpowiedzialny za prowadzenie transakcji pod kątem merytorycznym oraz kompletowanie dokumentacji. Zapewnia sprawną i bezpieczną obsługę transakcji.
Natalia Łastowska

Natalia Łastowska

Pełny pozytywnej energii Doradca Rynku Nieruchomości odpowiedzialny za prezentację ofert oraz kontakt bezpośredni z Klientem. Kompleksowo obsługuje zgłoszenia telefoniczne, elektroniczne oraz doradza w zakresie reklamy i systemów sprzedaży PGN.

Blog

Nasze portale